Wynajem samochodu na Śląsku

CZYM  WŁAŚCIWIE JEST WYNAJEM SAMOCHODU?

Wynajem samochodu najczęściej kojarzy się nam z podróżami wakacyjnymi, podczas których wypożyczamy sobie samochód, by móc w sposób prosty i wygodny podróżować i zwiedzać ciekawe dla nas miejsca.
To prawda – wynajęcie samochodu w celach podróżniczych ma sens.

Jednak w życiu codziennym również oferta wynajmu samochodu jest nam czasem bardziej potrzebna niż myślimy.

KIEDY WARTO WYNAJĄĆ SAMOCHÓD?

Przykładowo: remontujemy, czy też planujemy przeprowadzkę – potrzebny nam samochód dostawczy, lepiej wynająć niż kupić prawda? Drugi przykład: jedziemy w podróż biznesową, a nie możemy skorzystać z własnego samochodu, wtedy najlepszym i najprostszym rozwiązaniem będzie wynajęcie samochodu.

Na Śląsku istnieje wiele firm, które tego typu usługi oferują.

A ILE TO WSZYSTKO KOSZTUJE?

Zastanówmy się nad tym, jakie auto i do jakich celów potrzebujemy. Sprawdźmy oferty i ceny proponowane przez dostawców tego rodzaju usług. Wybierzmy ofertę najlepszą 😉

Proste, prawda?

Konkretnie ceny wynajmu samochodu zależą od kilku czynników, od rodzaju samochodu – im samochód droższy, tym koszt wynajmu za dzień wyższy. Następnym czynnikiem jest kaucja za wynajęcie samochodu, która podobnie jak cena wynajmu, uzależniona jest od wartości wynajmowanego samochodu. Kolejnym istotnym czynnikiem jest długość wynajmu – tutaj cenę możemy zawsze negocjować. Im czas wynajmu dłuższy, tym cena wynajmu za kolejny dzień jest niższa.

NAJWAŻNIEJSZY KLIENT

Większość firm posiada tak zwaną rezerwację online, przez którą możemy w sposób łatwy i wygodny  wybrać samochód, który nas interesuje.

W samym Rybniku jest sporo firm wypożyczających samochody, także jest w czym wybierać. Jedną z nich jest SavaAuto z Rybnika wynajmująca samochody, od aut typu VAN, po duże takie jak np: samochody dostawcze, lawety i autolawety.

Firmy wynajmujące samochody posiadają w swej ofercie wiele udogodnień dla swoich klientów. Jednym z nim jest na pewno to, że wybrany samochód zostanie przygotowany w wybranym przez nas miejscu, kraju np. Katowicach, a oddać samochód będziemy mogli, na przykład w Rybniku.

Jeśli masz pytania dotyczące wynajmu samochodów, skontaktuj się z fachowcami:

SAVA AUTO
ul. Gliwicka 117 44-207 Rybnik
tel. kom. +48 607-060-060 (wynajem)
www.savaauto.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *