Kontener socjalny jako tymczasowe miejsce zamieszkania

Kontenery socjalne jako alternatywa dla lokali mieszkalnych i socjalnych

Czym są kontenery socjalne, zwane także czasem i mieszkalnymi? To produkty, które są przeznaczone dla osób będących w trudnej sytuacji materialnej, życiowej, nazywane niejednokrotnie mieszkaniami socjalnymi. W zależności od przeznaczenia kontenery mogą mieć różne wymiary oraz różną powierzchnią użytkową. Dodatkowo można zadbać o potrzebny układ pomieszczeń i wyposażenie wnętrza. Dzięki temu taki kontener jest wyjątkowo praktyczny i wielofunkcyjny.

Kontenery socjalne a stany wyjątkowe

W stanach nagłych, sytuacjach zagrożenia, powodziach, pożarach, stanach klęski żywiołowej, dla poszkodowanych osób poszukiwane są tymczasowe miejsca zamieszkania. Gdy na danym terenie nie dysponujemy odpowiednio dużą liczbą miejsc noclegowych, warto rozważyć skorzystanie z kontenerów socjalnych, które mogą być szybko przetransportowane w dowolne miejsce i mogą służyć poszkodowanym ludziom przez pewien czas.

Kontenery socjalne posiadają standardową ramę, do której można dołączać dodatkowe moduły, które można połączyć w jedną całość. Możemy wykorzystać nawet kilkanaście modułów, przez co zyskujemy na przestrzeni użytkowej, a takie mieszkanie staje się bardziej komfortowe.
Proponowane przez firmę Euro-Mega kontenery socjalne są odpowiednio ocieplone. Istnieje także możliwość ich dodatkowego ogrzewania. Dzięki wykorzystaniu dobrej jakości materiałów firma Euro-Mega to producent ciepłych lokali tymczasowych, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Materiał przygotowany i sponsorowany przez partnera Ziarnista.pl

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do kontaktu:

P.P.H.U. EURO – MEGA, 80-209 Tuchom, ul. Szkolna 95
kom. 602-636-880
www.euro-mega.com.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *