Pakowanie świątecznych prezentów

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Na jakim etapie przygotowań jesteście? Ile Wam jeszcze zostało do zrobienia? Co z prezentami? Czy wszystko już zostało kupione? Jeżeli tak, to pozostaje kwestia zapakowania upominków.

Na co postawić? Tradycyjna torebka, kolorowy papier czy coś bardziej twórczego?

Pamiętaj, że największą wartością dla Twoich najbliższych będą prezenty wykonane własnoręcznie czy też samodzielnie zapakowane. Porzuć więc szablonowe i bezosobowe torebki oraz opakowania. Spersonalizowany i oryginalnie zapakowany prezent będzie cieszył oko, wzbudzał ciekawość i na pewno sprawi wiele radości.

Pomysły na oryginalne opakowanie prezentu:

Pomysłów na niebanalne zapakowanie prezentów jest naprawdę dużo. Wystarczy trochę chęci, kreatywności i wygospodarowanie odrobiny czasu. Pakując prezenty wykorzystać możesz wszystko, co akurat masz w domu.

Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie elementów  natury: gałązka choinki, szyszka, plaster pomarańczy, jarzębina czy nawet piernik, takie detale upiększą każdy prezent. Upominki będą nie tylko pięknie się prezentować, ale również nieziemsko pachnieć. W tym przypadku siła tkwi w prostocie!
Gazety, kolorowy lub zwykły szary papier, serwetki, niepotrzebny sweter, wstążki, naklejki, stempelki, markery, mazaki, kredki oraz wiele innych rzeczy, które gdzieś zalegają pomogą stworzyć Ci finezyjne i przyciągające uwagę opakowanie prezentów.

Ciesz się! Baw się! Kreuj! Niech Twoja wyobraźnia nie ma granic, a stworzone przez Ciebie podarunki sprawią wiele radości obdarowywanym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *